Fri frakt

FriA RETURER

HEMLEVERANS

Varukorgen är tom

Kontakta oss

Du är alltid välkommen att höra av dig till oss om du har frågor kring samarbeten, produkter eller beställningar. Vårt huvudkontor finns i Ulricehamn, och våra produkter säljs via återförsäljare och butiker runt om i Sverige, Europa och världen.

Huvudkontor

Holebrook / SEA Trikå

Storgatan 69

523 31 Ulricehamn

Telefon: 0321-77 57 00

info@holebrook.com

Marknad

Anneli Gustavsson

Telefon: 0321-77 57 10

0707-165 669

anneli@holebrook.com

VD

Daniel Svensson

Telefon: 0321-77 57 05

0702-033 232

daniel@holebrook.com

Produktionschef

Ulrica Åke

Telefon: 0321-77 57 08

0705-775 710

ulrica@holebrook.com

Holebrook Frölunda

Frölunda Torg

Telefon: 031-39 55 700

frolunda@holebrook.com

Niklas Landström

Säljare Sverige Syd/Väst

Telefon: 0730-530 084

niklas@holebrook.com

Försäljning

Sverige Syd/Väst

Niklas Landström

Telefon: 0730-530 084

niklas@holebrook.com

Sverige Nord/Öst

Nils Lind

Telefon: 0763-227 169

nils@holebrook.com

Finland

Ari Hakala

OY Marinstil AB

2.Poikkikatu 5

201 00 Turku

Finland

Telefon: +358 400 720 644

ari.hakala@holebrook.com

Storbritannien

Peter Alexander

Holebrook UK

Unit 10 Westbrook Farm

Draycot Cerne

Chippenham SN 15 5LH

Storbritannien

Telefon: +44 124 975 0132

uk@holebrook.com

USA

Gregory Hall

Holebrook USA

473 Thames St

New Port RI, 02840

USA

Telefon: +001 401 608 2330

islandoutfitters@gmail.com

Kanada

Jeff Lowenstein

Railtown Apparel Group

730 Alexander Street

V6A 1 E3 Vancouver

Kanada

Telefon: +001 604 602 4120

jlowenstein@railtowngroup.com

Holland

Eva & Erik Sigtermans

Grand Brands

Witkoelenweg 5

9537 TE Eesergroen

The Netherlands

Telefon: +31 6 11 91 71 31

info@grandbrands.nl

Danmark/Tyskland

Jesper Tornbjerg

Intersurf AS / P2 Sport

Formervej 2

6800 Varde

Danmark

Telefon: +45 21 69 12 69

jt@intersurf.dk

Norge

Lars Erik Heibek

Seastyle AS

Kjelsaasveien 160

N-0491 Oslo

Norge

Telefon: +47 900 883 88

larserik@seastyle.no

Den här sidan kräver cookies för att kunna visas ordentligt. Genom att fortsätta surfa godkänner du vårt användande av cookies. För mer information om vilken data som sparas med våra cookies, se sidan för Integritetspolicy.
OK

NYHETSBREV

ANMÄL DIG TILL VÅRT NYHETSBREV OCH TA DEL AV DE SENASTE NYHETERNA!

Holebrook Sweden

Storgatan 69

523 31 Ulricehamn

Kundtjänst:

+46 321 77 57 15

Öppettider: Mån-tors: 08:00-16:00, fredag 08:00-14:00

E-mail: onlinestore@holebrook.com